Newsletter

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wyłącznie istotne informacje i odbierz

10%* rabatu

*dla zakupów powyżej 50zł - Zapisując się do newslettera, wrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w postaci adresu e-mail. Więcej na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

 
Producenci
Promocje
Schorzenia

 

Schorzenia stopy

Stopa narażona jest na wiele schorzeń, które powstają w wyniku kontuzji i wypadków, a także w wyniku zmian spowodowanych uwarunkowaniami genetycznymi, rozluźnieniem ścięgien i więzadeł, czy deformacjami związanymi z noszeniem niewłaściwie dobranego obuwia lub nadwagą. 

Częste schorzenia to: nadmierna wiotkość stawów, płaskostopie poprzeczne i podłużne, stopa płasko-koślawa, ostroga piętowa, paluch koślawy (haluks), metatarsalgie, stopa cukrzycowa, palce młotkowate i podwinięte, nagniotki i modzele oraz nadmierne rogowacenie z zespołem pękających pięt.

Wszelkie schorzenia związane ze stopami stanowią duży problem dla pacjentów gdyż wraz z pogłębianiem się schorzenia i związanymi z tym deformacjami prowadzą do poważnego dyskomfortu w życiu pacjenta, niejednokrotnie uniemożliwiając normalne poruszanie się.

 


Spis treści:

1. Haluks - paluch koślawy

2. Palce młotkowate i podwinięte

3. Odciski i pęcherze pomiędzy palcami stóp

4. Zrogowacenia na stopach

5. Ostroga piętowa

6. Płaskostopie poprzeczne i podłużne

7. Płaskostopie poprzeczne

8. Płaskostopie podłużne

9. Stopa płasko-koślawa

10. Grzybica

11. Stopa Cukrzycowa

12. Palec Krawca

13. Nadpotliwość stóp 

14. Zaburzenia krążenia stóp

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl