Wkładki ochronne - sprawią, że każde obuwie będzie wygodne 0
Wkładki ochronne - sprawią, że każde obuwie będzie wygodne

Nie każdy ma szczęście podczas kupowania butów. Często robiąc zakupy, kierujemy się nie rozsądkiem, ale emocjami, a piękna para szpilek może zawrócić w głowie. Na początku mierzymy, uznajemy, że buty są znakomite, płacimy, a gdy wychodzimy w nich na pierwszą randkę, imprezę lub do kina, po kilku godzinach okazuje się, że stopy cierpią. Jeśli nasze stopy są wrażliwe, w butach na wysokim obcasie bolą albo tworzą się na nich odciski i zgrubienia, warto skorzystać z wkładek ochronnych. Są praktyczne, wielorazowe, niedrogie i sprawdzone nie tylko przez użytkowników, ale także lekarzy i podologów.

 

Zalety wkładek żelowych

Duża część ochronnych wkładek do obuwia wykonana jest z żelowej substancji, która charakteryzuje się elastycznością, odpornością na zniszczenie i umożliwia zachowanie higieny w obuwiu. Olbrzymią zaletą wkładek żelowych do obuwia jest ich przezroczystość. To dlatego świetnie sprawdzają się nie tylko w pełnych czółenkach lub botkach, ale także w obuwiu otwartym, na przykład w sandałach. Kształt i grubość wkładek żelowych uzależniona jest od tego, jakie funkcje mają one pełnić. Są wkładki, które wypełniają powierzchnię pod stopą i amortyzują ją podczas chodzenia – elastyczne uniwersalne ultra cienkie wkładki, ale kupić też można żelowe podpiętki, zapiętki i wkładki pod przód stopy, znakomite, gd chodzimy w butach na wysokim obcasie. Dostępne są także żelowe wkładki do klapek japonek.

Żelowe ultra-cienkie wkładki antypoślizgowe do butów na wysokim obcasie Żelowe ultra-cienkie podpiętki antypoślizgowe do butów na obcasie Żelowe ulra-cienkie zapiętki do butów Żelowe ultra-cienkie antypoślizgowe wkładki dla śódstopia

Wkładki żelowe, chociaż wyglądają niepozornie, są bardzo wytrzymałe i można z nich korzystać wielokrotnie, przekładając je z obuwia do obuwia. W celu odświeżenia należy przetrzeć je ściereczką nasączoną wodą z mydłem, co doskonale usunie zabrudzenia. Jeśli wkładamy wkładki z jednego obuwia do drugiego, możemy je umyć, ale bez zbytniego moczenia i prania w pralce, a przed ponownym włożeniem do butów, trzeba je dokładnie wysuszyć.

Jak używać wkładek żelowych do butów?

Wkładki żelowe mają różne kształty, bo wkłada się je pod różne fragmenty stopy. Produkt trzeba więc dobrać do potrzeb, ale i do wielkości obuwia, jeśli wkładka dostępna jest w różnych rozmiarach. Z nowej wkładki ściągamy folię zabezpieczającą klej, wkładkę wkładamy do buta, a następnie dociskając warstwą klejową do czystej powierzchni wyściółki buta, zapobiegamy przesunięciom wkładki podczas chodzenia.

Wkładki ochronne - na jakie problemy?

Elastyczna uniwersalna ultra-cienka wkładka - pasuje do szpilek i innego obuwia, zmniejsza ucisk i amortyzuje, dzięki czemu stopa jest mniej obciążona. Polecane są osobom, które często noszą buty na wysokim obcasie oraz chorującym na cukrzycę.

Elastyczne ultra-cienkie wkładki dla śródstopia zapobiegają ześlizgiwaniu się stopy w głąb buta i ściskaniu palców. Amortyzują przednią część stopy, zwiększają komfort chodzenia, pochłaniają wstrząsy.

Amortyzujące poduszki ochronne na przodostopie i amortyzują przednią część stopy, zapobiegają bólom i pieczeniu, zwiększają wygodę podczas chodzenia, zwłaszcza w butach na wysokim obcasie.

Elastyczne ultra-cienkie podpiętki i żelowe podpiętki stabilizujące Gel Flex stosuje się przy tzw. ostrodze piętowej. Zmniejszają ucisk na piętę, amortyzują, łagodzą bóle. Mogą być używane przez osoby chorujące na cukrzycę.

Żelowa wkładka Gel Holiday do klapek japonek chroni przestrzeń między palcami stóp.

Żelowe wkładki amortyzujące i podwyższające piętę Żelowe-wkładki-dla-śródstopia żelowe-wkładki-ochronne-do-japonek

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium