Newsletter
Zapisz się do newslettera, otrzymuj wyłącznie istotne informacje i odbierz
10%* rabatu
*dla zakupów powyżej 50zł - Zapisując się do newslettera, wrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w postaci adresu e-mail. Więcej na temat przetwarzania danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności


- Elastyczna opaska mocująca 8 cm x 4 m bandaż 1 sztuka Glatt Lux Maimed
- Jałowy transparentny plaster pooperacyjny 15 cm x 9 cm Maimed Porefix Transparent Steril 25 sztuk
- Plaster z opatrunkiem tkaninowy nieelastyczny do cięcia 4 cm x 5 m Plast Classic
- Zapinki do bandaży 100 sztuk Maimed
- Kompresy włókninowe niejałowe 5 cm x 5 cm 4 warstwy 100 sztuk VK Maimed
- Przylepiec wodoodporny foliowy 5 cm x 9,1 m Film 1 sztuka
- Kompresy z gazy niejałowe 8 warstw 17 nitek 10 cm x 20 cm 100 sztuk MK Maimed
- Kompresy jałowe z gazy 10 cm x 10 cm 8 warstw 17 nitek 1 torebka x 3 sztuki MK Maimed
- Kompresy chłonne niejałowe 10 cm x 20 cm PAD 25 sztuk Maimed
- Plaster z opatrunkiem tkaninowy nieelastyczny do cięcia 8 cm x 5 m Plast Classic
- Scholl GelActiv Wkładki do obuwia na wysokim obcasie
- Opaska dziana podtrzymująca 4m x 15cm AFM 1 sztuka
Żel Arnikowy 50 ml
Opis
Żel Arnikowy 50 ml
Żel Arnikowy polecany jest do pielęgnacji skóry z rozszerzonymi naczynkami, do pielęgnacji miejsc z obrzękami, siniakami i po stłuczeniach. Stosowany na delikatną skórę pod oczami działa kojąco, zmniejsza cienie i obrzęki. Żel zawiera w swoim składzie ekstrakt z arniki górskiej oraz kasztanowca. Pantenol nawilża i regeneruje skórę.
Aktywne składniki żelu niwelują zaczerwienienia, poprawiają krążenie, uszczelniają naczynia- arnika i kasztanowiec. Pantenol nawilża i łagodzi podrażnienia.
Skład:
Aqua, Arnica Montana Flower Extract, Propylene Glycol, Panthenol, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Triethanolamine.
Sposób użycia:
Niewielką ilość żelu nanieść na skórę i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Stosować dwa razy dziennie.
Dodatkowe informacje:
Żel aplikować tylko na niepodrażnioną skórę, tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.