Producenci
Dlaczego wkładki?

 

Przez całe życie dźwigają ciężar naszego ciała. Spacerujemy, skaczemy, biegamy – gdyby nie nasze stopy, żadna z tych czynności nie byłaby możliwa. Stopa to cud natury, a nam często nie chce się o ten cud zadbać. Zbyt ciasne, nieprawidłowo dobrane obuwie to tylko jeden z wielu czynników, który wpływa na stan zdrowia stóp, a co za tym idzie – całego ciała. Ponad sześćdziesięcioletnia praktyka, jaką posiadamy w zaopatrywaniu pacjentów w sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny

pokazuje, że jednym z najprostszych i naprawdę efektywnych sposobów leczenia schorzeń stóp jest użycie wkładek ortopedycznych. Wkładki ortopedyczne powodują zmianę sposobu pracy mięśni stopy, dzięki czemu wpływają na zmianę motoryki całego ciała. Stosowanie wkładek ortopedycznych w znacznym stopniu poprawia także komfort chodzenia.

Prawidłowy dobór obuwia i odpowiednio dopasowanych do niego wkładek ortopedycznych pozwala niwelować schorzenia oraz pozytywnie wpłynąć na harmonijny rozwój układu ruchu, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wkładki ortopedyczne przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. 

Odpowiednio dobrane wkładki do butów stanowią doskonałą ochronę przed płaskostopiem lub korygują już istniejące wady.

Każdy z nas codziennie robi około 9 900 kroków i stoi średnio przez 6 godzin. Aby przejść przez to bez problemu produkty Tacco Footcare chronią i wspierają stopy milionów ludzi każdego dnia. Dostarczamy trwałych i zgodnych z najnowszymi trendami produktów, stworzonych z najwyższej jakości, głównie naturalnych materiałów.

Buty, które kupujesz nie są dostosowane do indywidualnych wymagań każdego z nas. Bardzo ważne jest, aby Twoje buty posiadały najlepsze dla Ciebie, odpowiednio wyprofilowane i dopasowane wkładki. Taki komfort możesz zapewnić sobie nosząc każde buty, jeśli tylko włożysz w nie odpowiednie wkładki.

Dowiedz się więcej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl